Blog

Basaksehir Electrolux Teknik Servisi

Basaksehir Electrolux Teknik Servisi agirlikli olarak hizmet verdigimiz sektör ve kurumlarin içerisinde oteller, restaurantlar, hastaneler, catering firmalari, askeri tesislere endüstriyel mutfak servisi hizmeti saglayan ADS Endüstriyel Teknik Servis, uzman personeli, tecrübeli servisi ve teknoloji avantajlarini en üst düzeyde kullanan organizasyon yapisiyla, sektör de müsteri memnuniyetini saglamaktadir.Servis talepleriniz için 0216 939 70 52- 0532 321 56 77 numarali servis merkezimizi arayarak bize ulasabilir ya da servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Garanti kapsamini doldurmus ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yil garantili malzeme ve isçilik veriyoruz.ADS Endüstriyel mutfak teknik servisi hizmetleri, tüm orijinal ve yedek parçalar, deterjan ve parlatici pompalari, üst kalite deterjan ve parlatici ürünlerini, ekonomik fiyatlar ile satisini yapmaktadir.

Basaksehir Electrolux Teknik Servisi en ünlü elektronik markalardan biri olmanin en önemli nedeni genis servis agi ve bayileridir. Endüstriyel Mutfak hizmetinin yani sira, bu markanin dayanikli elektronik araçlari da itibarinin en önemli nedenleri arasindadir.

Endüstriyel Mutfak

Üretilen yiyeceklerden para kazaniyorsaniz, isinize yardimci olan endüstriyel bir mutfaktir. Endüstriyel mutfak gereçleri temiz ve saglikli olmalidir. Hizli ve kaliteli hizmet verirken, mutfak personeli yememelidir. Metalden yapildiklari için kolayca kolaylikla deforme olmazlar. Mutfak malzemeleri çok dayaniklidir. Birden fazla türü olan bu aletler dikkatlice seçilmeli ve kullanim için en uygun olmalidir.Düzinelerce insanin yedigi yerlerdeki aletler çok fazla kullanilirken, evlerimizdeki aletler çok kisa bir sürede kullaniliyor. Bu nedenle, endüstriyel mutfaklarda bazi hatalar veya arizalar meydana gelebilir. Bu birden fazla nedenden dolayi olabilir. Bu durumu 3 farkli sekilde inceleyebiliriz.

1) Personel Mensei: Bazi mutfak personeli araçlarla nasil çalisacagini bilmez, bu nedenle bazen bazi problemler ortaya çikabilir. Böyle bir durumla yüzlesmek istemezsek, mutfak personeline gerekli egitimi vermeliyiz.2) Mense Kökeni: Çin mallari olarak adlandirilan düsük kaliteli parçalarin kullanilmis olmasi mümkündür.3) Montajdan kaynakli: Ürünü takan ekip, yanlis bir sekilde veya bilerek kurmus olabilir. Kasitli bir hata ile ikinci bir is elde etme tesebbüsü var. Endüstriyel Mutfak Servisi Parayla ilgilenen hizmetlerin yerine hizmet odakli servislerle çalismak yararli olmayabilir.

En iyi teknik servisi olan ADS Endüstriyel Mutfak Sistemleri güvenilirligiyle siz degerli müsterilerimizin memnuniyetini ilke edinerek Basaksehir Electrolux Teknik Servisi profesyonel kadromuzu en üst kalite standartlarina göre seçip özel egitimler vererek siz müsterilerimize hizli, kaliteli ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Basaksehir Electrolux Teknik Servisi olarak arizali cihazlarinizi gerek yerinde gerekse atölyemize alinan cihazlarinizi sizleri magdur etmeden saglam, hizli ve güvenilir sekilde tamir etmekteyiz.

Sanayi tipi endüstriyel mutfak cihazlarinizin tamiratini alaninda deneyimli ekip mesleginde usta personelimizle garantili ve garanti kapsami disina çikan ürünleriniz için de ekonomik fiyatlar ve parça garantisi vermektedir. Tecrübeli kadro, gelisen teknolojiye uyum saglama ve en önemlisi müsteri memnuniyetini benimsemis iyi bir servis hizmeti sunmaktayiz.

Endüstriyel Bulasik Makinesi, Endüstriyel Çamasir Makinesi, Benmari, Buz Makinesi, Endemstriemel Ocak, Endüstremyel Firin, Endüstriyel Sogutucu ile ilgili bakim, onarim, yedek parça hizmeti, montaj ve kart tamiri gibi tüm teknik destegi, tecrübeli teknik kadromuz ile hizmetinize sunmaktayiz.

Endüstriyel mutfaklarin genel olarak yemek pisirme amaçli satin aldiklari profesyonel ocak ve firinlari bulunmaktadir. Bunun yaninda yemek sonrasinda bulasiklarin temizlenmesi için endüstriyel bulasik makineleri bulunmaktadir. Bunun yaninda profesyonel mutfaklarin kullandiklari endüstriyel mutfak ürünleri arasinda yiyeceklerin taze kalmasini saglayan buzdolaplari da yer almaktadir.Her mutfagin en temel islevi yemek yapmaktir. Ancak bunun eksiksiz ve kaliteli sekilde yapilabilmesinin en önemli sarti kullanilan ürünlerin de kaliteli olmasidir. Yemeklerin ve mutfaklarin kalitesini belirleyen bu ürünler, oldukça saglam ürünlerdir. Uzun süre kullanilmalari ve islerin aksamasina neden olmamalari için paslanmaz ve dayanikli malzemelerden imal edilirler. Ancak zaman zaman arizalanabilirler ya da eski performanslarinda çalismayabilirler. Böyle durumlarda Basaksehir Electrolux Teknik Servisi ile irtibata geçebilir, en uygu çözümler ile çalismalarinizi sürdürebilirsiniz.

Hizli ve Kaliteli Teknik Servis

Endüstriyel mutfak ürünleri arasinda yer alan bulasik makineleri, gerek kullanima bagli olarak gerekse zaman içerisinde ariza çikarabilirler. Bu arizalarin en önemlileri arasinda makinenin çalismamasi ve su almamasi yer alir. Bunlarin nedeni ise; kapi kilidinin anahtara basmamasi, kapinin iyi kapanmamasi, su seviye anahtari arizasi ve elektrikli musluk arizalaridir. Aslina bakilirsa daha pek çok sebep sayilabilir.

Endüstriyel makineler ile ilgili bir ariza ile karsilastiginizda yapmaniz gereken, herhangi bir müdahalede bulunmadan endüstriyel makine servisi ile irtibata geçmektir. Ancak teknik hizmet alacaginiz servisin güvenilir ve kaliteli hizmet verdiginden emin olmaniz gerekmektedir. Aksi durumda isinde tecrübesiz bir servis, makinenizde çok daha büyük arizalara neden olabilir. Bu da isletmeniz için hem zaman kaybi hem de maddi kayip anlamina gelmektedir.

ADS Teknik, 2003 yilindan bu yana sektörde edindigi tecrübeler ile müsterilerine en kaliteli ve güvenilir endüstriyel mutfak ürünleri teknik servis hizmeti sunmaktadir.

Endüstriyel mutfaklar; profesyonel hizmet sunan, müsteri sirkülasyonunun fazla oldugu isletmelerdir. Bu nedenle pek çok isi kisa süre içerisinde gerçeklestirebilecekleri ekipmanlara ihtiyaç duyarlar. Bu ekipmanlar arasinda endüstriyel buzdolaplarini da sayabiliriz. Ancak bu ürünler de kendi içerisinde çesitlere ayrilmaktadir.

Endüstriyel ürünlerin kurulumu ve kurulus sonrasi bakim ve ariza islerinin giderilmesi islemini gerçeklestiren servisler endüstriyel teknik servislerdir. Bu hizmetlerimizde farkli tiplerde önleyici ve düzenleyici bakim ürünleri kullanarak kurulum ve montajdan klasik parçalarin bakim hizmetlerine kadar, endüstriyel ürünlerde çözüm üretmekte olan bir firmayiz. En verim getiren sonuçlarin, çabalarin birlestirilmesi ile elde edilecegine inanan bir firmayiz. En iyiyi yapmanin sorumlulugunu, ortak basarilarimizin sonucunu elde edebilmek amaci ile çalisiyoruz. Sürekli gelisim pesinde kosmakta olan, sinirlari asmak için çabalayan bir ekipten olusmaktayiz. Birbirine bagli, yetenekli ve kendilerini daha ileriye gitme adina kosullandirmis olan ekibimiz, sizlere endüstriyel servis vermek amaci ile hazir beklemektedir.Endüstriyel alanda ilk yil içerisinde meydana gelmekte olan arizalara bakildiginda %50 sinin kurulum ve montaj hatalarindan ileri gelmekte oldugu görülmektedir. Bu sebep dolayisi ile endüstriyel teknik servis veren firmamiz montaj islemini son derece ciddiye almaktadir. Kurulumunu üstlendigimiz tüm projeler için kurulum gelistirmesi yapiyor, sözlesmeye ve zaman limitine uyulmasindan sorumlu olan, satis koordinatörü atamasi yapiyoruz. Bu koordinatörler tüm kurulum ve bakisini takip etmekten sorumludurlar.